W piątkowe popołudnie w bibliotece w Sztabinie odbyło się spotkanie, zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Głównym punktem spotkania był pokaz makijażu, który wykonała zaproszona przez nas, doświadczona kosmetyczka – Urszula Piekarska.

Panie mogły dowiedzieć się o tajnikach perfekcyjnego makijażu, nowinkach kosmetycznych, jak również o prawidłowym oczyszczaniu skóry twarzy. Pani Ula, chętnie odpowiadała na interesujące nas pytania, wykonała pokazowy makijaż oraz podarowała nam upominki kosmetyczne do pielęgnacji skóry. Uczestniczące w spotkaniu Panie  wymieniały się doświadczeniami w sprawie makijażu oraz przepisami ciast, które ze sobą przyniosły. Taka chwila przyjemności, połączenia przyjemnego z pożytecznym z pewnością należy się każdej kobiecie.

I.Z.