Jesienne długie wieczory ponownie skłaniają nas do organizowania rodzinnych warsztatów plastycznych. 27 listopada 2018 r. zgodnie z zaplanowanym harmonogramem do programu „Przyjaciele Zippiego” realizowanego w ramach kampanii Postaw na Rodzinę odbyły się warsztatów podczas, których wykonywaliśmy pocztówki świąteczne.

Uczestniczące w nim dzieci poza umiejętnościami plastycznymi rozwijały umiejętności pracy w grupie. Spotkanie promowało wartości rodzinne. Pokazało sposoby na spędzenie czasu blisko swojego dziecka i uczestnictwo w jego edukacji.

Następne i ostatnie spotkanie w tym roku odbędzie się 11 grudnia o godz.16.30, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

I. Zawiślak