przyjęcie u kubusia puchatka15 października 2016 roku obchodziliśmy 90 urodziny Kubusia Puchatka. Na przyjęcie do naszej biblioteki przyszło dziesięcioro dzieci. W udekorowanej balonami sali na gości czekał pluszowy jubilat i smaczny urodzinowy tort. Spotkanie rozpoczęliśmy od  przeczytania pierwszego rozdziału książki „Kubuś Puchatek” A. A  Milne. Następnie odśpiewaliśmy Kubusiowi gromkie sto lat, złożyliśmy mu życzenia w formie wierszyka i poczęstowaliśmy się małym „co nie co”. Nie odbyło się bez zabaw ruchowych takich jak: zbieranie nektaru, taniec z balonem czy brykający tygrysek. Następnie układaliśmy puzzle, graliśmy w różne gry, kolorowaliśmy.

Wszystke zajęcia nawiązywały do naszego  jubilata. Za zorganizowanie misiowi wspaniałych urodzin, dzieci otrzymały medal Kubusia Puchatka. Wszyscy na przyjęciu bawili się dobrze i mam nadzieję,  że długo będą wspominać ten dzień.

Iwona Zawiślak