Centrum Biblioteczno–Kulturalne w Sztabiniew ramach Tygodnia Bibliotek zorganizowało konkurs pt.„ Bohaterowie twojego dzieciństwa”. Jego celem było popularyzowanie baśni Charles'a Perrault, zachęcenie do czytania, pobudzenie wyobraźni i fantazji czytelników. Udział w nim wzięły drużyny klas III z dwóch szkół podstawowych.

I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Karola Brzostowskiego w Sztabinie w składzie: Polkowska Helena, Talkowska Klaudia, Zieziulewicz Oliwia (opiekun Wiesława Nowicka).

II miejsce drużyna w składzie: Czerwiński Marcel, Plisko Dawid, Sulik Krzysztof ze  Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Krasnymborze (opiekun Grażyna Anuszkiewicz)

Gratulujemy.