wspieramy polskę

Fundacja ORLEN i PKN ORLEN przygotowały kampanię #Wspieramy Polskę, promującą polskie produkty. Podczas akcji ogromna ciężarówka odwiedzi 50 miejscowości w kraju. Sztabin był jednym z przystanków 21-metrowego pojazdu. 12 lipca 2020 roku, między godziną 12:00 a 18:00 zatrzymał się on przy boisku sportowym. Na przybyłych mieszkańców czekały różne atrakcje.

Można było zrobić zdjęcie z samochodem w tle, skorzystać z fotobudki ustawionej na naczepie lub sprawdzić swój czas reakcji na refleksomierzu. Najmłodsi mogli puszczać duże bańki mydlane. Największym zainteresowaniem cieszył się symulator Formuły1. Tu obowiązywało jednak ograniczenie dotyczące wzrostu - chętni musieli mieć minimum 135 centymetrów. Osoby spełniające ten wymóg, mogły poczuć się za kierownicą jak Robert Kubica.

Podczas kampanii przedstawiciele ORLEN-u, zachęcają do zakupu polskich produktów. Animatorzy przeprowadzają, przed wejściem na pokład ciężarówki, ankietę dotyczącą preferencji zakupowych i dokonywanych wyborów wśród POLSKICH produktów. Za udział w badaniu, każdy otrzymuje zestaw wybranych artykułów dostępnych na stacji ORLEN zapakowanych w EKO worek.