Warsztaty25 maja 2016 r. w świetlicy Centrum w ramach cotygodniowych zajęć plastycznych odbyły się warsztaty quillingu (technika układania obrazków z rolowanych pasków kolorowego papieru). Uczestnicy spotkania uczyli się formowania różnych kształtów, a następnie sklejania ich ze sobą w taki sposób, ażeby powstała zamierzona kompozycja. Wykonane obrazki na sklejce posłużyły dzieciom jako prezent z okazji Dnia Matki.

Technika plastyczna jaką jest quilling, wzbudziła duże zainteresowanie i z pewnością jeszcze zagości na naszych warsztatach.

Jarosław Kozłowski