Zaproszenie do udziału w Jarmarku Brzostowskiego

dofinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. Karola Brzostowskiego, jest organizatorem Jarmarku Brzostowskiego - imprezy organizowanej w Sztabinie po raz pierwszy. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie obszaru wchodzącego w skład Lokalnej Grupy Działania Fundusz Biebrzański, w tym produktów i usług lokalnych. „Jarmark Brzostowskiego” jest działaniem realizowanym w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przygotowujemy się do wydarzenia, które będzie miało miejsce 25 sierpnia 2019 roku i rozpoczynamy poszukiwania twórców ludowych, rzemieślników, producentów produktów spożywczych, którzy mogliby zaprezentować się jako wystawcy podczas Jarmarku.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie informacji dotyczącej planowanego przez nas przedsięwzięcia osobom, które mogłyby być zainteresowane przybyciem, zaprezentowaniem i sprzedażą swoich wyrobów.

Zainteresowanych udziałem w Jarmarku Brzostowskiego prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających: imię i nazwisko, adres, nr telefonu, krótki opis wytwarzanych wyrobów. Prosimy o informacje o Państwa możliwościach technicznych – namiot/stoisko/stragan (wymiary).

Szczegóły udziału prosimy uzgadniać z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 87 6412069

 

Z poważaniem

Prezes TPZSz im. K. Brzostowskiego

Małgorzata Ostrowska

 

Załacznik:

 Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Attachments:
Download this file (karta zgłoszenia w jarmarku.pdf)Karta zgłoszenia

Konkurs na wyroby ślusarskie

organizowany w ramach zadania Jarmark Brzostowskiego

dofinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 Organizator konkursu: Towarzystwo Przyjaciół Ziem Sztabińskiej im. Karola Brzostowskiego

Cele konkursu:

  1. Wsparcie rozwoju gospodarczego regionu poprzez rozwój rzemiosła artystycznego.
  2. Promocja regionalnych produktów rzemieślniczych.
  3. Animacja działań na rzecz zwiększania popytu na produkty i usługi ślusarskie/kowalskie.
  4. Kultywowanie tradycji ludowego kowalstwa i ślusarstwa artystycznego.
  5. Prezentacja metalowych wyrobów artystycznych.
  6. Nawiązanie do historii regionu związanej z postacią Karola Brzostowskiego i huty żelaza funkcjonującej na terenie dóbr sztabińskich.