Zakupione nowości
Zakupione nowości

Szanowni Państwo,

Chciałabym poinformować, że korespondencyjne konto e-mailowe Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie zostało zmienione. Od teraz proszę kierować wszelkie wiadomości na adres: sztabin@centrum-biblioteczne.pl

Z poważaniem,
Małgorzata Ostrowska
Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie

15 lutego 2020 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sztabinie zorganizowano spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki połączone z obchodami Dnia św. Walentego, czyli Walentynek. Spotkanie rozpoczęliśmy dyskusją o książce pt. „Mam prawo” Grzegorza Kasdepke. Poznaliśmy dokładne znaczenie słów takich jak: prawo, godność, obywatelstwo, tolerancja. Ponieważ książki tego autora cieszą się dużym zainteresowaniem wśród moich klubowiczek, każda z nich była zadowolona z omawianej lektury.

Po zabawnych i pouczających przygodach bohaterów tej lektury, zaczęliśmy drugą część naszego spotkania. Wystrój biblioteki, w którym królowały serca zachęcał nas do rozmów o miłości. W międzyczasie zorganizowaliśmy konkursy, zabawy oraz namalowaliśmy portret walentynkowy. To był udany dzień i wspaniała zabawa.

Iwona Zawiślak

Zapraszamy do obejrzenia galerii