Zakupione nowości
Zakupione nowości

Szanowni Państwo,

Chciałabym poinformować, że korespondencyjne konto e-mailowe Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie zostało zmienione. Od teraz proszę kierować wszelkie wiadomości na adres: sztabin@centrum-biblioteczne.pl

Z poważaniem,
Małgorzata Ostrowska
Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie

 „To nasze miejsce, to nasz kraj”
Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie od wielu lat podejmuje działania w celu uczczenia święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jednym z nich jest Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej pn. "To nasze miejsce, to nasz kraj". Ze względów epidemiologicznych tegoroczna XIV edycja konkursu została przeprowadzona on-line. Wzięło w niej udział dziesięcioro uczestników w różnych kategoriach wiekowych. Wykonawcy pomimo nowej formuły przeglądu, postarali się o to, aby wypaść jak najlepiej. Pięknie wykonali przygotowane utwory, nie zapomnieli o założeniu odświętnych strojów i patriotycznej dekoracji w tle.

Komisja oceniła w następująco:
W kategorii wiersz (kl. I-III)
I miejsce - Kaczyńska Zuzanna
II miejsce - Pycz Sebastian
W kategorii piosenka (kl. I-III)
I miejsce - Mielniczek Monika
II miejsce - Szubzda Sabina
W kategorii piosenka (kl. IV-VI)
I miejsce - Kulmacz Wiktoria
II miejsce - Tomaszewska Karolina
III miejsce - Godlewski Krystian
W kategorii wiersz (kl. VII-VIII)
I miejsce - Daniszewska Dominika, Szmygiel Anna
II miejsce - Ostaszewski Arkadiusz
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w przeglądzie. Słowa uznania kierujemy również do rodziców, którzy służyli pomocą w przygotowaniu występów. Prezentację poszczególnych uczestników obejrzeć można na profilu facebook Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie.
Małgorzata Ostrowska