RIO17 marca 2018 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawiana lektura to „Ciocia Jadzia w Rio” - Elizy Piotrowskiej. Klubowiczki po raz kolejny sięgnęły po przygody wesołej cioci, gdyż jest to zabawna i pełna humoru opowieść.

Bohaterka zaraża swoimi pomysłami, radością i zadowoleniem z życia. Na wszystkie zmartwienia ma swoje sposoby. Dziewczyny z humorem opowiadały przeczytaną książkę. Każda z nich chciałaby mieć taką ciocię Jadzię, która zrozumie i zawsze znajdzie dobrą radę.

Podczas tego spotkania odbyły się również warsztaty plastyczne. Dołączyło do nas trochę więcej uczestników. Wspólnie robiliśmy ozdoby wielkanocne. Były to pocztówki, króliczki oraz kolorowe jajeczka. Metody dekorowania były przeróżne, w zależności od wyobraźni uczestnika. Wszystkie prace były przepiękne. Można je obejrzeć w naszej galerii zdjęć.

Iwona Zawiślak