Warsztaty plastyczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, które nie tylko chętnie uczą się na nich czegoś nowego, ale często same przedstawiają innym swoje pomysły. W tym roku przed świętami Wielkiej Nocy udało się nam zorganizować dwa takie spotkania, w których wzięły udział łącznie 23 osoby. Uczestnicy warsztatów nauczyli się, jak można zrobić pięknego zajączka z plastikowego kubeczka, kolorowe koszyczki na jajka wykonane z pianki kreatywnej lub pianki pcv, a także tradycyjnie ozdabiali według własnych upodobań jajka styropianowe.