Po wakacyjnej przerwie dnia 19 października 2019 r. odbyło się kolejne spotkanie DKK. Tematem dyskusji była książka Nadin Joanny – „As wywiadu i reszta świata”. Opowiada o chłopcu, który nie może pogodzić się z rozwodem swoich rodziców. Wymyśla nowe intrygi przeciwko partnerowi mamy, pomimo tego, iż jest on mu bardzo życzliwy. Ciągle żyje marzeniami. Chce zamieszkać z tatą, którego uważa za asa wywiadu i szpiegować razem z nim. Książkę czyta się lekko, z przyjemnością i dużą sympatią do bohaterów. Moje klubowiczki uwielbiają słodkości, tak więc zakończyliśmy pysznym poczęstunkiem, które same wykonały. Było dyskusyjnie, wesoło i słodko.

Iwona Zawiślak