Dzień Świętego Walentego to czas, kiedy słowem, gestem i drobnym upominkiem wyrażamy swoje uczucia osobom, które darzymy sympatią. Z tego okazji mamy dla was wspaniałą, nietypową propozycję. W dniach od 10 do 16 lutego, w naszej bibliotece, będzie trwała akcja zachęcająca do częstszego sięgania po lektury. Zabawa będzie polegała na wyborze książki „w ciemno”, to znaczy - nie sugerując się wyglądem okładki, ale krótkim opisem, bądź cytatem. Zapraszamy do udziału w przygotowanej przez nas „Walentynkowej Randce w Ciemno”. Czekamy na Was w naszej bibliotece. Księgozbiór, który posiadamy może okazać się najlepszą propozycją na ten wyjątkowy wieczór.