Od października ruszamy z nową edycją programu "Mała książka - wielki człowiek" to projekt realizowany przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego skierowany do najmłodszych użytkowników bibliotek.
Wizyty w bibliotece uczą dziecko samodzielności, podejmowania własnych wyborów i odpowiedzialności za wypożyczoną książkę.

Wspólne czytanie z Dzieckiem może stać się nie tylko wielką przyjemnością, ale przede wszystkim wspaniałą okazją do budowania bliskości oraz silnych i trwałych więzi rodzinnych.

Czytając swojemu Maluszkowi, wpływasz na jego przyszłość i pomagasz mu osiągnąć sukces. Pamiętajcie, że miłość do czytania jest prezentem na całe życie!