II Zaduszkowy Wieczór Wspomnień już za nami. Spotkanie poprowadzili - Krystyna Gudel i Józef Zenon Budziński. Wspominaliśmy zasłużonych dla kultury polskiej artystów, jak też bliskich naszemu sercu. Szczególny klimat spotkaniu nadała poezja naszych honorowych gości oraz występ Natalki Pastewskiej, która przepięknie zaśpiewała piosenkę z repertuaru Marka Grechuty. Basia Łapszys zaprezentowała napisane przez siebie wzruszające wspomnienia i wiersze.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu. Miło nam było spędzić ten szczególny wieczór razem z państwem. Pozdrawiamy!