Zakupione nowości
Zakupione nowości

Szanowni Państwo,

Chciałabym poinformować, że korespondencyjne konto e-mailowe Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie zostało zmienione. Od teraz proszę kierować wszelkie wiadomości na adres: sztabin@centrum-biblioteczne.pl

Z poważaniem,
Małgorzata Ostrowska
Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie

Kobiece spotkanie w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Sztabinie z okazji Dnia Matki wyraźnie ucieszyło stałe grono Mam, korzystających z oferty kulturalnej placówki. Tym razem organizatorzy zaproponowali wieczór ze specjalistkami od kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Można było skorzystać z możliwości indywidualnie dobranego makijażu, wykonanego przez Milenę Godlewską. Podpowiedziała ona, jak podkreślić sobie oko lub usta, oraz zdradziła, co należy zrobić aby codzienny makijaż był wykonany prawidłowo. Ładnie i starannie wykonany make-up potrafi podkreślić piękno każdej kobiety, nadać jej twarzy wyrazu i blasku. Profesjonalne uwagi i zalecenia odnoście kosmetyków i właściwego ich doboru do każdego rodzaju cery zaproponowała Mariola Michniewicz, która od wielu lat promuje innowacyjności i doskonałości branży kosmetycznej.
Wszystkie Mamy wyszły ze spotkania z pięknymi makijażami i szerszą wiedzą odnośnie nowości w przemyśle kosmetycznym.

Mariola Mitros-Wolska