20 lutego 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie DKK. Omawialiśmy książkę Grzegorza Kasdepke – „Co to znaczy…”. Jest to lektura obowiązkowa większości klubowiczek, dlatego z ciekawością i zainteresowaniem o niej opowiadały. Książka to zbiór zabawnych historyjek o Bartusiu i jego rodzinie, które wszystkim bardzo się podobały i dostarczyły okazji do wspaniałej zabawy. Ośmielone lekturą klubowiczki zdradziły wiele śmiesznych historii z własnego życia podobnych do tych opisanych książce. Po wesołej dyskusji przeszliśmy do dalszego etapu naszego spotkania. Ponieważ klubowiczki są bardzo uzdolnione artystycznie, każde nasze spotkanie kończymy wykonaniem różnych plastycznych pomysłów. Tym razem był to kurczak wielkanocny zrobiony z papieru.

Iwona Zawiślak